Dermaguard krém na ekzémy a opruzeniny
Košík

Ochrana rukou a pokožky v domácnosti

Tekuté rukavice jsou řešením pro situace, kdy je třeba ochránit pokožku a neomezit hmat, nebo kdy pracovní rukavice způsobují nežádoucí reakce na kůži.

DermaGuard – tekuté rukavice se používají jako preventivní prostředek ochrany. Aplikují se před prací. Nenahrazují rukavice, ale pomáhájí ochraňovat kůži před průnikem alergenu do pokožky. Tím zabraňují následné reakci jako jsou zrudnutí, svědění a pálení kůže.

DermaGuard při úklidu

pri uklidu

DermaGuard vytváří bariéru proti dráždivým látkám obsaženým v saponátech, leštěnkách, čistidlech, v desinfekčních a pracích prostředcích. Nesmývá se a i přes mytí působí 4- 6 hodin.

DermaGuard v kuchyni

v kuchyni

DermaGuard ochrání pokožku před rostlinnými škroby a šťávami, tukem i oleji. Eliminuje pachy z potravin, jako jsou ryby, česnek či cibule. Omezuje průnik rostlinného barviva do pokožky.

Úspěšně otestováno anglickou EastGate laboratories.

DermaGuard na zahradě

na zahrade

DermaGuard pomáhá zabraňovat podráždění kůže při styku pokožky se zeminou a prachem. Krátkodobě chrání před náhodným stykem s postřiky, hnojivy či pesticidy. Mytí pokožky po práci je značně usnadněno a vaše ruce zůstanou hydratované.

DermaGuard při údržbě

pri udrzbe

DermaGuard pomáhá s ochranou pokožky při potřísnění olejem, či mazivy. Chrání před kovovým prachem při broušení i při práci s řeznými kaplinami.

Havarijní ochrana při práci s kyselinami. DermaGuard omezí jejich průnik do pokožky po několik desítek sekund nutných k omytí.

Návod a složení krému: ZDE