Dermaguard krém na ekzémy a opruzeniny
Košík

Ochrana pokožky při zálibách

Volný čas tvoří podstatnou část našeho života. Právě při našich koníčcích vzniká riziko poškození pokožky z opakovaného zatížení.

DermaGuard při sportování

pri sportovani

Krém DermaGuard je účinný i v nejnepříznivějších podmínkách ve sportu. Předchází opruzeninám, zapařeninám a funguje i když je kůže zapocená delší dobu. Ochrání před alergií na latex a plasty v gripech nebo v rukavicích. Je efektivní ochranou pokožky proti chlóru obsaženého ve vodě.

DermaGuard v chovatelství

v chovatelstvi

Srst, peří, sliny zvířat a prach zachycený v ststi či peří – to je nejčastější příčina podráždění pokožky. Projevuje se zrudnutím, svěděním a olupováním v místech dotyku – nejčastěji na dlaních rukou. DermaGuard vytvoří neviditelnou bariéru mezi pokožkou a dráždivou látkou a po dobu až 6ti hodin omezuje vznik alergické reakce. 

DermaGuard při rybaření a lovu

pri rybareni

Krém DermaGuard je vhodný pro ochranu kůže před typickým rybím zápachem. Při použití před rybolovem se rybí hlen a jeho přidružené zápachy snadněji smyjí. Také předchází kožním problémům se zapaření z rybářských obleků a holinek. DermaGuard aktivně chrání pokožku před vznikem kožních alergií od střelného prachu při střelbě a od vlivu rozpouštědel a olejů spojených s čištěním zbraně.

DermaGuard při zahradničení

pri zahradniceni

Krém DermaGuard chrání pokožku při práci s hlínou, komposty, rostlinnými šťávami, hnojivy a postřiky. Zabraňuje podráždění pokožky pod rukavicemi.

Trápí vás ekzém?

Bariérová emulze

byla klinicky vyzkoušena na osobách s diagnózami alergických, iritačních a atopických ekzémů.
Doporučuje Česká dermatovenerologická společnost.

Čtěte prosím složení a návod k použití: ZDE