Dermaguard krém na ekzémy a opruzeniny
Košík

Reference zákazníků

Hanka S.

Dobrý den, mnohokrát děkuji za zaslání krému. Mám alergii na kočičí srst a krém mi moc pomáhá. Konečně se můžu pomazlit s kočkou mého přítele. Ještě jednou děkuji za ochotu.

Lucie, Gu-Gu models.

Dobrý den, krém používáme při výrobě dekorací, oděvních doplňků, šperků i v keramické dílně. Dobře hyratuje a přitom není mastný a to je pro naší výrobu klíčové.

MUDr. Maninová, PL pro děti a dorost

Vážení, ještě jednou bych chtěla poděkovat za Vámi zaslané vzorky. Mast Dermaguard doporučuji nejčastěji na projevy plenkové dermatitidy s velmi dobrým účinkem. Kladně hodnotím i spokojenost maminek,které mast u svých dětí používají. Hezký den.

Hana (50 let)

Mám od malička ekzém na rukou a spousta normálních domácích prací byla pro mě utrpením. Mytí nádobí jsem vyřešila myčkou, vytírání – mopem, ale třeba loupání brambor či zeleniny byl dost neřešitelný problém – zkuste oloupat brambory v gumových rukavicích! Až nedávno mi sousedka poradila krém Dermaquard. Před každou pro mě dříve skličující prací se namažu a mohu pracovat téměř bez omezení a problémů. Moje problémy s kůží se vyřešily a já mám po dlouhé době hladkou a vláčnou kůži na rukou. Mohu všem doporučit!!!

MUDr. Jan Kolář, Protivín

S přípravkem mám jako lékař ty nejlepší zkušenosti a často jej doporučuji. Zpětná vazba od pacientů je velmi pozitivní. Práce zdravotníků je náročná na péči o kůži rukou (časté mytí a používání desinfekčních prostředků), díky přípravku DERMAGUARD, který je k dispozici všem zaměstnanců všech našich ordinací se kožní potíže citlivých jedinců výrazně zlepšily. Prakticky všichni zaměstnanci přípravek preventivně používají.

MUDr. Karel Krátký, BabyBlue s.r.o.

Vážení, děkuji za opětovné zaslání vzorků preventivního ochranného krému. Po té, co jsem minulou zásilku vzorečků postupně rozdal i s poučením maminkám kojenců navštěvující dětské poradny v mých ordinacích pediatra, mohu tento výrobek jen pochválit. Informaci o něm jsem umístil i na své facebookové stránky (facebook.com/MUDr.Karel.Kratky). Bariérový krém používá s úspěchem i zdravotnický personál na mých pracovištích a to k ochraně pokožky rukou při častém mytí rukou. Proto Vám děkuji a budete-li i v budoucnu rozesílat další vzorová balení, rád je rodičům svých malých pacientů poskytnu.

MUDr. Markéta Kolářová, Mělník

Dobrý den, v naší ordinaci používáme již roky preventivní bariérový krém Dermaguard. Je vynikající a proto ho doporučujeme i svým pacientům, kteří jsou též spokojeni.

Cabrnochovi, Kolín

Dobrý den, s Vaším výrobkem jsme velice spokojeni. Krásně se vstřebává a velmi dobře chrání pokožku rukou (a to na dlouhou dobu po namazání). Používáme ho celá rodina, od nejmenších po největší.

Ulrichová Žaneta, Kolín

Dobrý den, Velice musím pochválit Váš ochranný krém Derma Guard. Jsem zdravotní sestra a stýkám se se spousty chemikálií a různých látek. Krém používám na doporučení mé kožní paní doktorky a jsem za něj velice ráda. Věřím mu a spoléhám se na něj, mé ruce se výrazně zlepšily. Jak v hydrataci, tak ve vizuální stránce. Moc děkuji za tento krém a vřele doporučuji všem ostatním. S pozdravem a přáním mnoho dalších úspěchů.

MUDr.Vlasta Hodáňová, Náměšť nad Oslavou

Zkušenosti s bariérovým krémem Dermaguard máme vynikající – výborná prevence pro dětskou pokožku především kojenců a malých dětí.Osvědčil se i při naší každodenní práci v ordinaci – chrání především před alergizujícími vlivy desinfekčních prostředků. Ochrana je dlouhodobá, pokožku chrání, ale nemastí.

MUDr. Jana Štochlová, praktická lékařka pro děti a dorost, Nýrsko

Výrobek Dermaguard doporučuji ve své ordinaci všem maminkám. Mám s ním výborné zkušenosti na plenkovou dermatitidu. Děkuji za zaslání dalších vzorečků.

Ordinace Mudr. Pažického , Ostrava – Poruba

Dobrý den, chtěla bych se vyjadřit k vyrobku Dermaguard . Tento krém používáme již delší dobu. Jelikož pracujeme ve zdravotnictví a neustále si ruce myjeme . Byly stale vysušené, suché. Obdržela jsem vzorek tohoto krému a věděla jsem, že mi vyhovuje. Dobře vsakuje, ruce jsou vláčné nejsou mastné , vysušené. Nejsem zastánce vychvalovat věci jen tak , ale tento krém si to opravdu zaslouží.

MUDr.Helena Stollárová, Olomouc

Téměř pravidelně dostávám od Vaší firmy vzorky na preparát Derma Guard.Jsem velmi spokojena a vřele jej doporučuji svým pacientům. Myslím si, že skvěle funguje.

MUDr. Halina Haiduková, dětská lékařka, Český Těšín

Vážení, děkuji za vzorky preventivního barierového krému Dermaguard. S vašim krémem mám velmi dobrou zkušenost v každé věkové kategorii a souhrnně lze jeho účinek na kůži srovnat s něžným pohlazením.