Dermaguard krém na ekzémy a opruzeniny
Košík

Ochrana pokožky

DermaGuard byl ohodnocen Českou dermatovenerologickou společností jako velmi dobrý ochranný prostředek pro nemocnice, ordinace, ambulance a laboratoře.

Pro lékaře a sestry

pro lekare

Protektivní dimethiconová bariéra dokáže chránit pokožku před působením mýdel a desinfekcí. Dlouhodobě hydratuje při častém mytí bez nutnosti stále nových aplikací. DermaGuard na pokožce vytvoří jemný mikrofilm, který pokožku chrání před agresivitou prostředí a zároveň ji vyživuje a to po dobu až 6ti hodin. Poté je třeba celý cyklus opakovat – pokožku omýt a znovu vetřít krém do pokožky. Po zaschnutí je opět pokožka chráněna. Emulze je nemastná a především neparfemovaná. Nesmývá se vodou ani desinfekcemi a přitom pokožku účinně chrání. DERMAGUARD NENAHRAZUJE GUMOVÉ RUKAVICE. Je ovšem účinným řešením alergie na latex a maceraci pokožky. Při použití krému pod ochranné latexové rukavice jakéhokoliv typu, DermaGuard znemožňuje materiálu rukavic podráždění kůže.

COVID 19: Ministerstvo zdravotnictví ČR na základě mezinárodního dermatologického panelu doporučuje, v rámci prevence a léčby poškození kůže způsobené osobními ochrannými pomůckami, používat bariérové krémy s dimethiconem jako je právě Dermaguard.

 

Certifikován jako osobní ochranná pomůcka.

Péče o nemohoucí osoby

pro pacienty

DermaGuard podporuje kůži v přirozeném procesu hojení u proleženin a souvisejících problémů s podrážděním kůže. Dalším významným pomocníkem v ochraně kůže může být při používání ortopedických pomůcek nebo punčoch. U nehybných pacientů poskytuje maximální možnou ochranu kůže při styku s latexovými podložkami nebo rukavicemi ošetřujícího personálu aj. Ochranu kůže doporučujeme u starších pacientů u nichž dochází k rozvoji bolestivosti a zarudnutí kůže způsobené pocením v oblastech záhybů kůže. Pacienti onemocnění diabetem nebo s onemocněním srdce trpí suchou kůží. Účinky bariérového krému byly prokázány v několika klinických studiích.

Péče o děti

pro deti

DermaGuard je vhodný i pro děti. Pokožka malých dětí je méně odolná a mimořádně citlivá na okolní prostředí. Látky, které s ní přicházejí do styku, se z tohoto důvodu vstřebávají
mnohem snáze a pronikají do hlubších vrstev pokožky než u dospělých. DermaGuard lze používat pro děti od 6ti měsíců jako prevenci plenkových dermatitid. Pomáhá chránit pokožku též před slinami a zapařeninami.

Čtěte prosím složení a návod k použití: ZDE