Testry zasíláme již pouze při dodání ofrankované obálky s vyplněnou adresou. Na jednu adresu pouze 2 ks (cca 4 dávky). O testry můžete požádat také u svého dermatologa.Testry zasíláme již pouze při dodání ofrankované obálky s vyplněnou adresou. Na jednu adresu pouze 2 ks (cca 4 dávky). O testry můžete požádat také u svého dermatologa.DERMAGUARD chrání Vaši pokožku v domácnosti při úklidu i v zaměstnání


Krém DERMAGUARD je netoxický, neobsahuje lanolin , aloe vera, heřmánek, ani jiné běžné alergeny,kromě parabenů.

Je vhodný i pro kojence.

TOPlist 

DERMAGUARD - OCHRANA RUKOU V DOMÁCNOSTI

Určitě se Vám již stalo při běžném provozu domácnosti, že Vám něco podráždilo kůži. Mohlo to být při úklidu, vaření, utírání prachu, čištění automobilu nebo při realizaci svých koníčků, a udělal se Vám ekzém.  Stalo se a co s tím. Po vyzkoušení různých zklidňujících prostředků nebo ošetření kůže po práci se zde nabízí i jak těmto situacím předcházet a nové řešení zní: "Ochrana kůže před prací, aby ekzém nevznikl". A zde nabízíme několik nejčastějších způsobů využití aktivní ochrany kůže.

Dermaguard ochraňuje pokožku v domácnosti při:

 • mytí nádobí, praní, úklidu
  mycí ,prací a čistící prostředky

 • vaření, příprava jídel
  rostlinné a živočišné kyseliny, škroby a tuky, pachy z potravin

 • péče o dítě a nemohoucí osoby
  opruzeniny - plenková dermatitis / je vhodný i na dětskou pokožku /, krém je netoxický a je vhodný i pod spodní prádlo jako ochrana proti potu

 • práce na zahrádce
  půda, hnojiva, postřiky

 • práce v dílně
  barvy, ředidla, lepidla, dřevo, kov, prach

 • chovatelství
  krmiva, srst zvířat

 • volný čas
  malování olejovými barvami, keramická hlína, modelaření

 • běžný život
  dotyk pokožky se šperky aj.

Kontaktní ekzém a jeho prevence v domácnosti

Domácnost                                                                                                                                                                                             

Při přípravě jídel je pokožka náchylná přijímat pachy z potravin nebo bakterie ze syrových pokrmů nebo z vody. Pokožka ošetřená předem Dermaguardem těmto bakteriím odolává, nepodporuje je a zabraňuje průniku do pokožky. Ochrana před škroby, tuky, vodou a macerací pokožky.


Zahrada a kolem domu

Krém Dermaguard aktivně omezuje vliv čistících prostředků a rozpouštědel na kůži. Dermaguard pomáhá zabraňovat poškození kůže  při práci na zahradě při styku pokožky s postřiky proti plevelu, hnojivy či pesticidy. Další alergeny jejichž působením vzniká ekzém mohou být některé rostliny (jehličí, šťáva břečťanu a dubu, stonky a listy chryzantém, trav a plevelů).


Garážová a obecná údržba

Aktivní ochrana pokožky před působením olejů, maziv, ropných produktů, nebo jiných prostředků  spojených s údržbou automobilu. Při styku s těmito materiály je kůže ohrožena, vysoušena, rozpraskává a může  vznikat kontaktní ekzém. Proto je dobré ji preventivně chránit Dermaguardem, který ji pomůže udržet pružnost, měkkost a zabraňuje škodlivým dráždidlům v průniku do pokožky.


Ochranný krém Dermaguard působí také jako ochrana kůže před účinky výrobků obsahujících latex (latexová alergie), které mohou způsobovat atopické kožní reakce až kontaktní ekzém. Při použití krému pod ochranné latexové rukavice jakéhokoliv typu, Dermaguard znemožňuje materiálu rukavic podráždění kůže. To je zvláště důležité, když někdo nosí rukavice delší dobu, dochází zde k maceraci pokožky a kůže je náchylnější k podráždění.

DERMAGUARD vytváří neviditelnou bariéru proti většině pokožku ohrožujících látek. Působí protialergicky, nezalepí póry pokožky, nechává pokožku dýchat a ponechá na rozdíl od gumových rukavic obratnost a cit v rukou / termín tekuté rukavice /. DERMAGUARD není lék, ochraňuje však citlivou kůži i při častém mytí rukou. Dermaguard se doporučuje používat všude tam, kde dochází k častému kontaktu pokožky s agresívními či alergenními látkami. Dermaguard je vhodná prevence omezující vznik kontaktních ekzémů a dermatitid. O vhodnosti přípravku se poraďte se svým kožním lékařem nebo lékárníkem.

PŘESVĚDČTE SE NA VLASTNÍ KŮŽI.

Žádejte nebo objednejte ve Vaší lékárně, nebo u nás.